Frankrijk Souillac Country Club

Souillac - Lachapelle-Auzac | Lot | Frankrijk

Houd je van luxe, service, kwaliteit en stijl? Kies dan voor deze luxe accommodatie. Geniet in dit prachtige en kwalitatief hoogstaande vakantiedorp met luxueuze chalets in een uitgestrekte natuuromgeving. Doordat het domein opgebouwd is in verschillende wijken met telkens een openluchtzwembad, zijn privacy en rust absoluut gegarandeerd.

Voor de kinderen
babybedje (bij boeking opgeven), speeltuin en kinderstoel

Goed om te weten
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. en huisdier bij boeking opgeven

Faciliteiten

  • Airconditioning
  • Amusement volwassenen
  • Bar
  • Kinderactiviteiten
  • Kinderzwembad
  • Sport en spel
  • Tennis
  • TestTag2
  • Zwembad

Selecteer uw voorkeuren

Vertrekdatum

Verzorgingstype

Logies

Touroperator

Touroperator

Selecteer een prijs

7 dagen eerder 7 dagen later